شتابدهنده استارت آپ کیست؟

امروزه حضور شتابدهنده‌های استارت آپی در کشور فراوان شده است. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی اینکه شتابدهندگان استارت آپ چه کسانی هستند و چه فعالیت هایی انجام می دهند،بپردازیم.

در واقع شتابدهنده استارت آپ کسانی هستند که به شما برای راه اندازی استارت آپ کمک می کنند. یک شتابدهنده استارت آپ به عنوان یک مشاوره راه اندازی استارت آپ عمل می کند. ایده ی شما را جویا می شود. آن را از تمامی جهات بررسی و ارزیابی می کند و سپس بر روی آن سرمایه گذاری می‌کند و یا شما را به سرمایه گذاران متصل می‌کند.

البته انتظار نداشته باشید که این شتابدهنده‌ها بر روی هر ایده‌ای، سرمایه گذاری کنند. باید ایده ها کاملا منطقی و از ارزش بالایی برخوردار باشند.

می دانید شاید اصل موفقیت استارت آپ در همین قدم اول باشد که آیا این ایده مورد نیاز جامعه هست یا نه.

مشاوره راه اندازی استارت آپ برای همین است که به شما برای آینده کاریتان مشاوره دهد و در صورت لزوم شما را با ایده ای دیگر آشنا کند.

شتابدهنده استارت آپ

وظایف شتابدهنده استارت آپ

شتابدهنده استارت آپ به عنوان مشاور و سرمایه گذار راه اندازی استارت آپ وظایفی بر عهده دارد. انجام چنین وظایفی سبب می شود که شتابدهنده بخشی از مالکیت استارت آپ را بر عهده بگیرد.

از جمله وظایف شتابدهنده استارت آپ:

  • سرمایه گذاری بر روی استارت آپ
  • اتصال شما به سرمایه گذاران
  • مشاوره راه اندازی استارت آپ
  • برنامه ریزی و انتخاب استراتژی های مناسب
  • برگزاری کلاس‌های آموزشی
  • تقویت روحیه کار تیمی
  • ایجاد انگیزه
  • ماندن در کنار تیم در تمامی شرایط
  • تغییر در استراتژی کار در صورت لزوم

یک شتابدهنده در تمامی مراحل در کنار تیم می ماند تا آن ایده خام را به محصولی پرکاربرد تبدیل کند.

شتابدهنده استارت آپ می داند با به ثمر رسیدن اولین موفقیت همه چیز تمام نشده است. آن‌ها می دانند کارشان تازه شروع شده است و باید با ارائه‌ی راه کا‌رهای مناسب جایگاه استارت آپ را در جامعه حفظ و ارتقا دهد.

شتابدهنده استارتاپ

نکست جابز، شتابدهنده استارت آپی

نکست جابز به عنوان یک شتابدهنده استارت آپ تمامی تلاش خود را می کند که نکست جابز بعدی را بیابد. در واقع نکست جابز با بهره مندی از متخصصان و کارشناسان حرفه ای و باتجربه، راه حل های مناسبی برای راه اندازی استارت آپ ها ارائه می دهند و طی برگزاری کلاس های آموزشی و پیدا کردن سرمایه گذاران مناسب، استارتاپ ها را مدیریت می‌کند.

نکست جابز به عنوان مشاور راه اندازی استارت آپ حتی اگر ایده‌ای مناسب برای راه اندازی استارت آپ ندارید شما را در این راه یاری می کند تا ایده ای مناسب برای راه اندازی کسب و کار خود بیابید.

کافیست همین حالا با نکست جابز تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برای استارت آپ برخوردار شوید.

استارتاپ ویکند

استارتاپ ویکند همایشی است که طی یک دوره 54 ساعته در 3 روز آخر هفته برگزار می شود. معمولا شتابدهنده های استارت آپ در این همایش حضور دارند.

در این همایش تیم ها در کنار هم در این 3 روز اقدام به پیاده سازی و اجرای ایده خود می کنند و در نهایت داوران 3 تیم را به عنوان برترین ایده و محصول معرفی می کند.

پس از آن، این تیم ها می توانند برای کسب موفقیت های بیشتر در کنار این شتابدهنده‌ها قرار بگیرند و از آن ها برای راه اندازی استارت آپ خود کمک بگیرند.

اگر به عنوان کسی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارید وجز همین ایده چیز دیگری ندارید، در این رویدادها شرکت کنید. با محیط استارت آپ آشنا شوید. شتابدهنده ها را پیدا کنید. برای راه اندازی استارت آپ از امکانات مشاوره راه‌اندازی استارت آپ بهره مند شوید. به کمک شتابدهنده‌ها تیم خود را تشکیل دهید و با انگیزه کافی به کار خود ادامه دهید. انتخاب انسان‌هایی حرفه ای و باتجربه به شما دراین راه بسیار کمک می کند.

تماس با نکست جابز

فرحناز شیخان

مهندس کامپیوتر-نرم افزار

More Posts